Aromatinis mėtų kvapo šampūnas (1000ml) 38Lt

Yunsey kviečia pajusti nuostabų gamtos grožį naudojant natūralius šampūnus. Mėgaukitės naujais išskirtiniais aromatais.
Intensyvus mango aromatas suteikia malonaus kvapo plaunant galvą, suaktyvina mūsų jusles.
Naudojimo būdai
Paskleiskite šampūną tolygiai ant visų plaukų ir įmasažuokite. Leiskite jam įsigerti kelias minutes, po to gerai išskalaukite.

RADICAL GLUE- Fiksuojanti plaukų želė ypatingai stiprios fiksacijos (200ml)

Fiksuojanti plaukų želė ypatingai stiprios fiksacijos- RADICAL GLUE
Stiprios fiksacijos gelis geresnei plaukų kontrolei, net esant ypač drėgnoms oro sąlygoms. Plaukus padaro švelnius, suteikia šlapių plaukų efektą. Priemonė skirta ypač ekstravagantiškoms šukuosenoms užbaigti.
Aprašymas: Lengvai nuplaunama. Su saulės filtru, apsaugančiu plaukus nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių visą dieną, taip pat stabdančiu oksidaciją ir mažinančiu plaukų išsausėjimą.

WET GEL- Stiprios fiksacijos gelis sukuriantis drėgnų plaukų efektą (200ml)

Stiprios fiksacijos gelis sukuriantis drėgnų plaukų efektą
Plaukų gelis be alkoholio, suteikiantis ilgai trunkantį drėgnų plaukų efektą, neriebaluojantis plaukų.
Naudojimo paskirtis: Naudokite, jei norite išlaikyti natūralią išvaizdą, suteikti drėgnų plaukų efektą. Priemonė taip pat turi ir kondicionieriaus ypatybių – suteikia žvilgesio ir gyvumo plaukams.
Privalumai: Aktyviųjų priemonės ingredientų dėka plaukai lengviau iššukuojami. Gelyje yra saulės filtras, apsaugantis plaukus nuo UVB ir UVA spindulių. Gelis lengvai nuplaunamas.

TOTAL FIX – ypač stiprios fiksacijos plaukų želė (200ml)

TOTAL FIX – ypač stiprios fiksacijos plaukų želė
Ypač stiprios fiksacijos plaukų želė ekstremalioms šukuosenoms ir griežtiems kirpimams sukurti ir išlaikyti net esant itin drėgnoms oro sąlygoms. Švelnina plaukus, saugo nuo išsausėjimo, suteikia šlapių plaukų efektą, sustiprina plauko struktūrą.
Aprašymas: Lengvai nuplaunama. Su saulės filtru, apsaugančiu plaukus nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių visą dieną, taip pat stabdančiu oksidaciją ir mažinančiu plaukų išsausėjimą. Želė suteikia plaukams lankstumo, neleidžia išsausėti ir lūžinėti.