Kosmetiką turime vietoje, priimame kosmetikos užsakymus ir el. paštu salonas@grozioakimirka.lt

Pirmaujantis pasaulinio lygio profesionalios plaukų kosmetikos gamintojas. Daugiau kaip prieš pusę amžiaus Vokietijoje įkurta kompanija Goldwell įsitvirtino 65 pasaulio šalyse.
Kompanijos pasiekimai tai 300 patentuotų produktų ir jų sudedamųjų dalių. Kompanija suteikia plačias plaukų dažymo galimybes, visiems poreikiams pritaikytas plaukų priežiūros ir modeliavimo priemones bei plaukų cheminio garbanojimo ir tiesinimo sistemas. Gaminių gausa ir kokybė įgalina profesionalius meistrus suteikti aukščiausio lygio paslaugas

toliau...

1955 m. Dr Maiklas Babor pritaikė savo klientui hidrofilinį valiklį HY-ÖL® aliejaus pagrindu, padėjo pagrindus kompanijos unikaliai sėkmei. Net ir šiandiena šiam produktui vis dar nėra analogų.
Nuo to laiko BABOR dirba kuriant naujausią kosmetiką su natūraliausiais ingredientais savo laboratorijose kartu su garsiausiais universitetais. Kurdama aukšiausios kokybės bei efektyviausius produktus kompanija laikosi aukščiausių mokslinių standartų.Per 50 darbo metų šioje sirtyje, žmonės visame pasaulyje pasitiki BABOR.

toliau...

„Marrakesh“ – tai aukščiausios kokybės, profesionali, salonui tinkamos kokybės plaukų ir odos priežiūros priemonių linija, kurią gamina „Earthly Body“. „Marrakesh“ produktai pasižymi Marokietišku argano aliejumi bei kanapių sėklų aliejumi, kurie suteikia natūralią ir puoselėjančią apsaugą. „Marrakesh“ produktuose nėra sulfatų, parabenų, propileno glikolio ir dažiklių. „Marrakesh“ plaukų ir kūno priežiūros priemones galite rinktis net iš kelių švelnių, jausmingų kvapų... Jų įvairovė patenkins kiekvieno lūkesčius!
„Originalusis“ – „Maroko naktys“ – saldus/marokietiškas/egzotiškas/praktiškas
„Dreamsicle“ – šviežių mandarinų/slyvų/citrinų
„High Tide“ – kokosų/laimų/verbenų
„Guavalava“ – gervuogės/gvajavos/kramtoma guma
„Naked in the woods“ – baltoji arbata/imbieras/žolė
„Skinny dip“ – vanilė/kakava/creme brulee

toliau...

YUNSEY PROFESSIONAL - nuolat tobulina prekių pasiūlos ir tiekimo teritorijos plėtros politiką, todėl ir toliau išlieka ištikima pačių reikliausių grožio specialistų sąjungininkė jų verslo vystymo procesuose.
Kūrybiškumas yra vienas iš pagrindinių YUNSEY gaminių sudedamųjų dalių.Kuriant produktus remiamasi gyvybės ir harmonijos pilna Viduržemio jūros dvasia.
YUNSEY PRISTATO:
Plaukų dažų liniją -YUNSEY COLOR
Plaukų kontrolės baigiamąją liniją- YUNSEY HAIR CONTROL finishing line.
Plaukų priežiūros linija- VIGORANCE

toliau...